System monitoringu radiowego OSBRiDGE - realizacja Cersanit


       Budowa radiowego systemu monitoringu w fabryce płytek „Cersanit” w Wałbrzychu polegała na szybkim i ekonomicznym wdrożeniu systemu kamer składającego się łącznie z blisko 40 kamer zewnętrznych rozmieszczonych na terenie całego zakładu. Wszystkie projektowane kamery służą monitorowaniu placów i terenów zakładów oraz parkingów czyli całego rozległego obszaru fabryki.
       Szybka i ekonomiczna realizacja tego projektu stała się możliwa po pozytywnej decyzji inwestora co do wyboru technologii radiowej jako medium transmisyjnego obrazu z kamer. Odpowiednie podejście projektowe co do potrzebnych przepustowości dla poszczególnych kamer pozwoliło na optymalne wykorzystanie systemów radiowych bez wpływu na jakość obrazów uzyskiwanych z poszczególnych kamer.

       Projekt i realizacja: firma MIRARE sp. z o.o. – dostawca kamer AXIS partner technologiczny w planowaniu i projektowaniu rozmieszczenia kamer, oraz firma WiNet – dostawca systemów radiowych  OSBRiDGE, wykonawca i partner technologiczny w projektowaniu, budowie i uruchamianiu systemu radiowego.