Aktualności firmowe

Program Lojalnościowy - "OSBRiDGE" zakup = szkolenia

Od dnia 01.02.2011r. nasza firma wprowadza specjalny Program Lojalnościowy „OSBRiDGE zakup = szkolenie”.

 

 

Celem i głównym założeniem jest poszerzanie Państwa wiedzy teoretycznej, a zwłaszcza praktycznej na temat produktów OSBRiDGE, ale również specjalistycznej wiedzy o sieciach bezprzewodowych pracujących w wolnym paśmie radiowym 2,4GHz i 5GHz z wykorzystaniem urządzeń na przykład Ubiquiti.

Od dziś każdy zakup urządzeń OSBRiDGE poprzez system obsługi elektronicznej - www.sklep.winet.com.pl będzie premiowany punktami promocyjnymi. Punkty promocyjne będzie można wymieniać na bezpłatne szkolenia organizowane przez firmę WiNET, ale również na produkty – nowości OSBRiDGE uzupełniające gamę dotychczasowych produktów.

Za każdy zakup urządzeń OSBRiDGE o wartości 100 PLN netto będzie przyznawany 1 punkt.

Szkolenia będą się odbywać w systemie jednodniowym – szkolenie będzie odbywać się w dni robocze od poniedziałku do piątku lub w systemie dwudniowym – sobota – niedziela.

Przykładowo, aby nabyć prawa do wymiany punków na szkolenie trzeba w okresie 12 m-cy zgromadzić 150 pkt. dla szkolenia jednodniowego czyli dokonać zakupu urządzeń OSBRiDGE poprzez system obsługi internetowej za kwotę 15000,00 PLN netto.

Szczegółowy plan i program szkoleń zostanie wkrótce zamieszczony w naszym serwisie internetowym.

Pozostałe informacje:

Regulamin Programu Lojalnościowego OSBRiDGE zakup = szkolenie.

Deklaracja Programu Lojalnościowego OSBRiDGE zakup = szkolenie.

 

 

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt: szkolenia@winet.com.pl