Aktualności firmowe

Warsztaty WLAN

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym przez naszą firmę.

Temat: "WLAN - bezpieczeństwo i jakość transmisji radiowej, efektywne wykorzystanie wolnego pasma"

Szkolenie odbędzie się w terminie 15.06.2011r

Nasza firma posiada własną salę szkoleniową w pełni wyposażoną, co pozwola na teoretyczne i praktyczne przedstawienie zagadnień w oparciu o interaktywne warsztaty.

Szkolenie będzie skoncentrowane na problemie bezpieczeństwa i zapewnienia najlepszej jakości transmisji radiowej w wolnym paśmie radiowym 2,4GHz i 5GHz czyli jak unikać wpływu innych sieci radiowych.

Szerokość kanału radiowego w urządzeniach WLAN to parametr często pomijany w konfiguracji urządzeń radiowych, a jest to najlepszy sposób na poprawę jakości transmisji.

Zintegrowane urządzenia i anteny o małym kącie promieniowania oraz protokół WPM to sposób na pojemny i bardzo odporny na zakłócenia system pracujący w topologii punkt – wielopunkt.

Połączenia „1+1” to standard w profesjonalnej telekomunikacji - postaramy się go przybliżyć dla urządzeń pracujących w wolnym paśmie.

Całość programu szkoleniowego jest wynikiem naszej wiedzy oraz naszego praktycznego doświadczenia w budowie sieci radiowych, dlatego każdy omawiany temat będziemy pokazywać również w praktyce.  

Pliki do pobrania:
Szczegółowy Program Szkolenia
Zgłoszenie na szkolenie
Regulamin uczestnictwa w szkoleniu
 

Koszt szkolenia:

- 200 PLN netto + VAT 23% - 1 osoba

- 330 PLN netto + VAT 23% - 2 osoby

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mail’owy

szkolenia@winet.com.pl

tel: 62 5024526