WINet Kalisz - OSBRiDGE, sieci bezprzewodowe 2,4 GHz 5 GHz


Firma powstała w roku 2003. Głównym profilem naszej firmy od samego początku była sprzedaż urządzeń radiowych oraz budowa sieci bezprzewodowych i profesjonalne doradztwo w tym zakresie.

Firma WiNet od 2004 roku czyli początku wprowadzenia na rynek produktów OSBRiDGE posiada autoryzację na sprzedaż tych urządzeń. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość obsługi w zakresie obsługi handlowej, ale również doradztwa w doborze optymalnego sprzętu pod względem jakości i opłacalności ekonomicznej.


Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu ze specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i zaproponują Państwu najlepsze rozwiązania.

Firma wykonuje projekty sieci bezprzewodowych oraz zapewnia wdrażanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań telekomunikacyjnych. Zapewniamy swoim Klientom doradztwo i obsługę na każdym z etapów rozwoju firmy.

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych rozwiązaniach pracujących w pasmach nielicencjonowanych. Budowa, wdrażanie i eksploatacja tych systemów stała się możliwa na terenie naszego kraju na mocy rozporządzenia wydanemu w sierpniu 2002 roku przez Ministerstwo Infrastruktury w sprawie urządzeń radiowych nadawczych lub nadawczo-odbiorczych, które mogą być używane bez pozwolenia - Dziennik Ustaw nr 138 poz. 1162.

Dokładny tekst rozporządzenia można pobrać tutaj.

Ta sytuacja daje możliwość korzystania z rozwiązań radiowej transmisji danych operujących na częstotliwościach 2,4GHz oraz 5,6GHz bez potrzeby ponoszenia dodatkowych opłat za ich eksploatację. Jest to istotne wydarzenie, korzystne dla użytkowników sieci bezprzewodowych, którzy dotąd nie mogli legalnie użytkować tych zakresów częstotliwości przy łączeniu komputerów za pomocą bezprzewodowych sieci lokalnych WLAN.