Szkolenia WLAN

       Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Nasza firma posiada własną salę szkoleniową w pełni wyposażoną co pozwala na teoretyczne i praktyczne przedstawienie zagadnień w oparciu o interaktywne warsztaty.

Całość programu szkoleniowego jest wynikiem naszej wiedzy oraz naszego praktycznego doświadczenia w budowie sieci radiowych, dlatego każdy omawiany temat będziemy pokazywać również w praktyce.  

 

Dla naszych obecnych i przyszłych Klientów mamy specjalną ofertę szkoleń indywidualnych wraz z praktycznymi zajęciami z zakresu sprzętu WLAN. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia dedykowane wyłącznie dla jednej firmy i ich pracowników dzięki uruchomieniu własnej sali szkoleniowej wraz z możliwością odbycia zajęć praktycznych na omawianym sprzęcie radiowym. Oczywiście możemy również poszczególne tematy opracować z wykorzystaniem innych platform sprzętowych np. MikroTik czy Ubiquiti. Problematyka szkoleń zawiera też inne elementy sieciowe takie jak switch’e zarządzane znakomicie poprawiające jakość i bezpieczeństwo transmisji radiowej.

Obecnie opracowaliśmy specjalny program szkolenia dla firm zajmujących się sprzedażą i problematyką kamer IP. Podczas takiego szkolenia będziemy starać się przekazać głównie specjalistyczną wiedzę z zakresu planowania sieci radiowych i ich najważniejszych parametrów radiowych, bo od tego zależy głównie powodzenie budowy sieci monitoringu IP w oparciu o sieci bezprzewodowe.

Harmonogram najbliższych szkoleń:

20 września 2011 - "Warsztaty – Monitoring IP - bezpieczeństwo i jakość  transmisji radiowej, na przykładzie urządzeń OSBRiDGE"
Szczegółowy program szkolenia : Program szkolenia - systemy monitoringu IP 

04 październik 2011 - bezpłatna prezentacja "OSBRiDGE MiMo"
Szczegółowy program prezentacji : Program prezentacji - OSBRiDGE MiMo

05 październik 2011 - Kurs "Praca na wysokości"
Szczegółowy program i zakres kursu : Program Kursu "Praca na wysokości

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mail'owy. 

szkolenia@winet.com.pl

tel: 62 5024526